Poptejte ONLINE libovolný vůz a získejte poukaz na dodatečný bonus 3000 Kč
Pojištění a nehody

Pojištění a nehody

POJIŠTĚNÍ A NEHODY

Kvalitní, dobře a rychle fungující služby v oblasti pojištění by měly být nedílnou součástí nabídky každého autosalonu. U nás nabízíme kompletní servis v tomto oboru ve spolupráci s pojišťovnami Kooperativa a Allianz. Nabízíme výhodné pojištění u těchto pojišťoven s tím, že je možné přenést veškeré bonusy i z jiných pojišťoven. V případě, že si pojistku sjednáte u nás Vám garantujeme nejkvalitnější a nejrychlejší služby v případě pojistné události (havárie, vandalismus, živel atd.), kdy veškeré starosti vyřídíme za Vás a zapůjčíme Vám náhradní vůz zdarma na dobu, než se Váš vůz opraví.

Naši specialisti na pojištění, prodejci nových vozů, Vám rádi poradí, jak si sjednat pojištění co nejvýhodněji, přepracují Vaši pojistku podle aktuální ceny vozu apod. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem. Díky jedinečným programům od našich smluvních pojišťoven, jsme schopni přepočítat jakékoliv Vaše pojištění a ušetřit ročně až desítky procent.

Dále si Vás dovolujeme pozvat na bezplatnou prohlídku Vašeho vozidla u nás na servisu, zaměřenou na jeho případné poškození a identifikace pojistné události ještě před koncem Vašeho původního pojištění, nebo před ukončením úvěru či leasingu. Jsme připraveni Vám v tomto pomoci, vozidlo důkladně prohlédnout, škody nahlásit a zdokumentovat, aby byly likvidní. Může se jednat i o škody, které nejsou běžně viditelné jako spodní plasty nebo poškozený podvozek.

Využijte tedy naši nabídku na bezplatnou prohlídku, náš team Vám poradí i se správnou volbou pojištění a vhodné spoluúčasti. Prohlídku si objednáte na telefonním čísle 565 552 300 .